Apple Watch Series 7 45mm inkoustový hliník s inkoustovým sportovním řemínkem

více ↓
 

Displej

Displej dovedený do maxima.

Hodinky disponují vůbec největší a nejvyspělejší obrazovkou, kterou kdy Apple Watch měly. Kompletním přepracováním displeje se podařilo zmenšit rámeček o 40 %, takže plocha obrazovky je teď skoro o 20 % větší než na Series 6. A o víc než 50 % větší než na Series 3. 

Stále zapnutý Retina displej. A máš jasněji.

Když se chcete podívat na čas, komplikace nebo jiné údaje z ciferníku, nemusíte zvedat zápěstí ani klepat na obrazovku. Displej je totiž pořád zapnutý a taky o 70 % jasnější.

 

Odolnost

Series 7 jsou nejodolnější Apple Watch.


Odolnost proti prasknutí - vůbec nejpevnější přední sklíčko, v nejsilnějším místě je dvakrát tlustší než na Apple Watch Series 6
Odolnost proti prachu - podle normy IP6X
Voděodolnost - Voděodolnost WR50 pro plavání


 

Zdraví

Tvé zdraví. Na velkém displeji.

Měřte si hladinu kyslíku v krvi revolučním snímačem a aplikací. Kdykoli a kdekoli si udělejte EKG. Zkontrolujte si tepovou frekvenci. A udržujte si zdravého ducha i tělo celou řadou dalších technik a inovací, jako je mindfulness nebo sledování spánku. Se Series 7 máte o svém zdraví ještě lepší přehled.Výdrž

Rychlejší nabíjení a 18hodinová výdrž baterie

Tělo hodinek je napájeno baterií s maximální výdrží 18 hodin nepřetržitého provozu. U Apple Watch Series 7 je přepracován celý nabíjecí systém, aby hodinky dokázaly naskočit do akce ještě rychleji. S aktualizovanou nabíjecí architekturou a rychlonabíjecím USB‑C kabelem dobijete baterii z nuly na 80 % už za 45 minut.

Fitness

Motivace ve velkém.

Měřte si desítky různých cvičení. Započítávejte všechny svoje aktivity. Hýbejte se na 75 miliónů skladeb z Apple Music. Series 7 jedou vždycky naplno. Na větším displeji vidíte tréninkové údaje a pokrok ještě jasněji a přehledněji, ať pobíháte po lese, nebo plavete v rybníce. 

 

Volání a zprávy

Vše, co potřebuješ, máš všude s sebou.

Volejte a posílejte zprávy přímo ze zápěstí. Napište zprávu přímo na klávesnici na displeji. Nechte se navigovat Mapami. Plaťte nebo ukazujte lístky s aplikaci Peněženka a stahujte tisíce dalších aplikací prostřednictvím App Storu.

15 084 Kč koupit na Outdoor-Shop.cz

Značka: Apple
Styl: sportovní